Блог

Якість – запорука здоров’я

Що означає щастя? Так, відповідь може бути різною, тобто скільки людей – стільки й думок. Для одних щастя це успішна кар’єра, повага від оточення, багатство, положення у суспільстві, для інших – гармонія в душі, в сім’ї, гарна зовнішність та інше.  Але, повірте, найдорожче за життя і здоров’я наше та наших близьких нічого не існує.

Наша сучасність славиться науково-технологічним прогресом, природними катаклізмами, щохвилинним необдуманим забрудненням матінки природи, генетично модифікованими продуктами харчування, онкологічними захворюваннями, постійними стресами та депресіями. Так це все наше з вами сьогодення, яке поступово руйнує найдорожчий наш скарб – це здоров’я.  Все змінити за мить неможливо, але альтернатива є – це перш за все здоровий спосіб життя та корисне харчування.

З давніх часів люди розуміли величезне значення  їжі для здоров’я. Мислителі старовини Гіппократ, Цельс, Гален та інші присвячували цілі трактати лікувальним властивостям різних видів їжі і розумному її вжитку. Видатний вчений Сходу Абу Алі Ібн Сина (Авіценна) рахував, що люди передчасно старіють і вмирають у зв’язку з неправильним живленням і що людина, що харчується раціонально та екологічно чистими продуктами, може жити 120-150 років.

Так, напевно ви погодитись зі мною, зайняття спортом, раціональне харчування, здоровий спосіб життя – це здорово, але екологічно чисті продукти – це, пробачте, нонсенс….Хоч би взяти, наприклад, до уваги радіоактивне забруднення  після  аварії на ДСП «Чорнобильська АЕС», не говорячи про постійне безглузде використання хімічних  шкідливих речовин , що прискорюють  зростання маси  туші у тваринництві і птахівництві та покращують врожайність аграрних культур. А ми з вами прості споживачі, які мов губка, всмоктуємо в себе все те, про що мова щойно йшла…Сумно… Але як вам відомо, яка б складна не була ситуація – вихід завжди є.

Той вихід, який я знайшла для себе, пропоную і Вам – це надзвичайно корисна  харчова продукція виготовлена  за стародавньою тибетською рецептурою: “Клинерикс“, “Астматоп“, “Деприникс“,“Климактерикс“, “Прокшалан“ та інші. Особливість цієї продукції в тому, що результат помітно одразу.

Ви запитаєте мене, а в чому могутність цього “цілющого скарбу”? Відповідь однозначна – це унікальна технологія виробництва продукції, яка поєднує сучасні та стародавні знання та рецептури та лише відбірна екологічно чиста сировина.

Ці неймовірно корисні препарати складаються з компонентів тільки природного походження, в той же час вони мають добре збалансований склад з урахуванням добової потреби і надають багатофункціональну могутню дію на організм. Ці засоби, що не мають аналогів, попереджують ракові захворювання,  підвищують імунітет, уповільнюють процеси старіння, що знижують вміст ліпідів в організмі, поліпшуючі роботу кишечника, а найголовніше – забезпечують безперебійну  функціональну роботу всіх  органів людини.

Це не фантастика, повірте. Якщо залишились  сумніви щодо користі та цілющих властивостей цієї продукції – можете не користуватись, якщо вам байдуже щодо свого зовнішнього вигляду та душевного і внутрішнього самопочуття.  А я зробила вибір –  хочу бути щасливою, тобто здоровою людиною, тому і користуюся цією продукцією, яку обрали для себе та своїх рідних  мільйони Українців, Росіян та споживачі з інших країн.

Коментариев пока нет

Оставить коментарий


два + 8 =

Folder Name